Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub pokrewnych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe bez liku perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.